Δικτυακά

8-Port Gigabit Ethernet  Unmanaged Desktop Switch Black 8-Port Gigabit Ethernet  Unmanaged Desktop Switch Black
Sale

8-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Desktop Switch Black

 8-Port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Unmanaged Desktop Switch. Το DGS-108GL Gigabit Ethernet switch ..

21,27€ 28,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 17,15€
ANYCAST M4 Plus DLNA Airplay WiFi Display Miracast TV Dongle Mini Android TV Stick ANYCAST M4 Plus DLNA Airplay WiFi Display Miracast TV Dongle Mini Android TV Stick
Sale

ANYCAST M4 Plus DLNA Airplay WiFi Display Miracast TV Dongle Mini Android TV Stick

 Μετατρέψτε την τηλεόραση σας σε smart TV απλά με το Anycast M4 plus HDMI Dongle Συνδέστε το Dongle ..

11,00€ 15,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,87€
D-Link DWR-116 Multi-WAN Router 3G/4G Black D-Link DWR-116 Multi-WAN Router 3G/4G Black
Sale

D-Link DWR-116 Multi-WAN Router 3G/4G Black

 To D-Link’ DWR-116 Wireless N300 Multi-WAN Router σας επιτρέπει να μοιράσετε την πολύ γρήγορη ταχύτ..

42,00€ 45,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 33,87€
D-LINK GO-SW-5E 10/100 ETHERNET WHITE D-LINK GO-SW-5E 10/100 ETHERNET WHITE
Sale

D-LINK GO-SW-5E 10/100 ETHERNET WHITE

 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch 10/100. Το dlinkgo GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desk..

7,49€ 13,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,04€
D-LINK Usb Wifi 150 Pico Black D-LINK Usb Wifi 150 Pico Black
Sale

D-LINK Usb Wifi 150 Pico Black

Πρωτόκολλο σύνδεσης δεδομένων: USB 2.0, IEEE 802.11b/g/nΠροτεινόμενη χρήση:Οικιακή χρήση Τύπο..

8,00€ 13,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,45€
Grandstream GRP2612 Carrier-Grade IP Phone Black Grandstream GRP2612 Carrier-Grade IP Phone Black
Sale

Grandstream GRP2612 Carrier-Grade IP Phone Black

 Το GRP2612 διαθέτει κομψή σχεδίαση και σουίτα από χαρακτηριστικά επόμενης γενιάς, συμπεριλαμβανομέν..

58,28€ 75,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 47,00€
Grandstream GXP2130 v2 Black Grandstream GXP2130 v2 Black
Sale

Grandstream GXP2130 v2 Black

 Το Grandstream GXP2130 είναι ένα IP τηλέφωνο βασισμένο στο LINUX με 3 γραμμές, 4 XML προγραμματιζόμ..

83,08€ 105,40€ Χωρίς ΦΠΑ: 67,00€

GRANDSTREAM HT813 HANDYTONE Black

 Το HT813 είναι ένας αναλογικός τηλεφωνικός προσαρμογέας που διαθέτει 1 αναλογική θύρα τηλεφώνου FXS..

100,01€ Χωρίς ΦΠΑ: 80,65€

Grandstream HT814 HandyTone 814 ATA 4 FXS Port w/ Integrated Gigabit NAT Router/ Black

Το Grandstream HT814 είναι μια προηγμένη πύλη VoIP 4 θυρών με 4 θύρες FXS και έναν ενσωματωμένο δρομ..

150,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 120,97€
Netis WF2220 300Mbps Wireless N Access Point Black Netis WF2220 300Mbps Wireless N Access Point Black
Sale

Netis WF2220 300Mbps Wireless N Access Point Black

 Το Netis 300Mbps Wireless N Access Point WF2220 παρέχει μεγάλης εμβέλειας και υψηλής απόδοσης ασύρμ..

31,99€ 35,01€ Χωρίς ΦΠΑ: 25,80€
NG 1080P T3806 SERIES INDOOR PTZ IP CAMERA, 2MP, TUYA, MOTION TRACKING White NG 1080P T3806 SERIES INDOOR PTZ IP CAMERA, 2MP, TUYA, MOTION TRACKING White
Sale

NG 1080P T3806 SERIES INDOOR PTZ IP CAMERA, 2MP, TUYA, MOTION TRACKING White

 Έυκολη εγκατάσταση μέσω εφαρμογής Tuya. Μπορεί να σεταριστεί μέσα από την εφαρμοφή να παρακολουθεί ..

34,72€ 45,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 28,00€
NG H.265 2MP DOME IP CAMERA VARIFOCAL 2.8mm-12mm, POE, 25 fps White NG H.265 2MP DOME IP CAMERA VARIFOCAL 2.8mm-12mm, POE, 25 fps White
Sale

NG H.265 2MP DOME IP CAMERA VARIFOCAL 2.8mm-12mm, POE, 25 fps White

 Χαρακτηριστικά: Resolution: 2MP  1920(H)x1080(V)Image Sensor: 1/2.7" Progressive CMOSMin. Illum..

66,96€ 78,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 54,00€
NG H.265 NVR ΚΑΤΑΓΡΑΦΙΚΟ, 8CH, 1HDD SLOT Black NG H.265 NVR ΚΑΤΑΓΡΑΦΙΚΟ, 8CH, 1HDD SLOT Black
Sale

NG H.265 NVR ΚΑΤΑΓΡΑΦΙΚΟ, 8CH, 1HDD SLOT Black

Χαρακτηριστικά: Recording Bandwidth : Μax 80Mbps(64M) Recording Resolution: 8MP,5MP, 3MP ,2MP(1..

85,56€ 110,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 69,00€

PATCHCORD SC/UPC SC/UPC G852D 0 S2 2MM DUPLEX 5 MT LSZH Yellow

 Υψηλής ποιότητας και cost-effective καλώδιο οπτικής ίνας με μονή κάμψη 9 / 125μm Eίναι λιγότερο εξα..

13,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,48€
POWERLINE TP-LINK TL-WPA4220KIT White POWERLINE TP-LINK TL-WPA4220KIT White
Sale

POWERLINE TP-LINK TL-WPA4220KIT White

 AV500 2-port WiFi Powerline Extender KIT, συμπεριλαμβανομένων 1 TL-WPA4220 και 1 TL-PA4010, 500Mbps..

58,28€ 67,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 47,00€
RAIDSONIC ICY BOX IB-WF200HD 2.5 EXTERNAL WLAN HDD ENCLOSURE Black RAIDSONIC ICY BOX IB-WF200HD 2.5 EXTERNAL WLAN HDD ENCLOSURE Black
Sale

RAIDSONIC ICY BOX IB-WF200HD 2.5 EXTERNAL WLAN HDD ENCLOSURE Black

 2,5 "σκληρού δίσκου περίβλημα με WLAN, USB 3.0 και δωρεάν εφαρμογές για την αποθήκευση και την αντα..

14,88€ 18,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 12,00€

SC/APC 3.0mm SIMPLEX SM 9/125 10m Yellow

 Το SC / APC-SC / APC Fiber Patch Cord Simplex SM 9 / 125μm 3.0mm 10m (Αριθμός εξαρτήματος: 0544-134..

18,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 14,52€

SC/APC to LC/APC Singlemode Fiber Optic, 3m Yellow

Χαρακτηριστικά:  SinglemodeSingle FiberCustom lengthsLow insertion loss, RoHS cableMeet all stan..

14,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 11,29€
SmartLife Smart Plug
Wi-Fi | 2500 W | Schuko / Typ F (CEE 7/7) | -10 - 45 °C | Android™ & iOS | White SmartLife Smart Plug
Wi-Fi | 2500 W | Schuko / Typ F (CEE 7/7) | -10 - 45 °C | Android™ & iOS | White
Sale

SmartLife Smart Plug Wi-Fi | 2500 W | Schuko / Typ F (CEE 7/7) | -10 - 45 °C | Android™ & iOS | White

 Wi-Fi Smart Plug, 10A. Ελέγξτε απομακρυσμένα τις ηλεκτρικές συσκευές σας από το tablet ή το smartph..

15,02€ 20,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 12,11€

SWITCH L2 MANAGED GIGABIT 24P+4SFP Black

Full Gigabit Ports: 24× gigabit RJ45 ports and 4× gigabit SFP Slots provide high-speed connections.I..

148,80€ Χωρίς ΦΠΑ: 120,00€
Εμφάνιση 1 έως 20 από 29 (2 Σελ.)